makijaż

Dowiedz się więcej o usługach:

Makijaż ślubny powinien być idealnie dopasowany do typu Twojej urody, stylu i osobowości. Musi podkreślać Twoje naturalne piękno! Dzięki trwałym kosmetykom i odpowiedniej technice makijażu możesz mieć pewność, że makijaż zachwyci Ciebie, przyszłego męża i gości.

Pakiet obejmuje 4 makijaże: – makijaż ślubny oraz 3 osób z otoczenia Panny Młodej. Wybierając pakiet zyskujesz 4 perfekcyjnie wykonane makijaże oraz pewność, że w dniu ślubu najbliższe ci osoby będą wyglądać wyjątkowo.

Makijaż wieczorowy jest szansą na wypróbowanie o wiele odważniejszych stylizacji niż te, na które pozwalamy sobie na co dzień. Dla wielu pań wieczorowe wyjścia to okazja do nałożenia intensywniejszego makijażu oraz podkreślenia zarówno oczu, jak i ust, oczywiście z zachowaniem umiaru i klasy.

2.5 godzinny kurs makijażu, na którym przy pysznej kawie dowiesz się, jaki makijaż najbardziej pasuje do Twojego typu urody, twarzy, kształtu oka i tęczówki. Zobaczysz, jak poprawnie wykonać makijaż dzienny lub wieczorowy. Jak podkreślić swoje atuty, a jak ukryć ewentualne niedoskonałości (jak np.trądzik czy zaczerwienienia). Porozmawiamy o pielęgnacji twarzy, jak również pomogę Ci w doborze odpowiednich dla Twojej cery kosmetyków.

Umów się na wizytę